1. Slapukų privatumo politikos nuostatos

1.1. Slapukas – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto svetainės į Jūsų kompiuterį, kad būtų galima atskirti asmens kompiuterį, naršyklės tipą ir matyti asmens veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja asmens naršyklę kiekvieną kartą Jums apsilankius Svetainėje. Slapukai neleidžia įsiminti asmeninės informacijos (tokios kaip asmens vardas ir adresas). Svetainėse slapukai naudojami, siekiant vesti statistiką, tokią kaip asmenų apsilankymų Svetainėje skaičius ir srautas. Tokia informacija nebūna susieta su asmenine informacija. Jūs galite bet kada išjungti slapukų naudojimą, tačiau be slapukų kai kurios Svetainės funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai.

1.2. Slapukai padeda Duomenų valdytojui atpažinti Jus kaip ankstesnį Svetainės lankytoją, išsaugoti lankymosi Svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti Jums turinį. Taip Duomenų valdytojas gali Svetainę tobulinti, padaryti ją patogesne Jums.

1.3. Slapukų naudojimo tikslai:
1.3.1. Svetainės pagrindinei veiklai vykdyti ir veikimui užtikrinti;
1.3.2. aktualios informacijos ir pasiūlymų pateikimui;
1.3.3. statistinių duomenų rinkimui.

1.4. Naudojamų slapukų rūšys:
1.4.1 Būtini slapukai.
Būtini slapukai reikalingi, kad Svetainė veiktų ir kad galėtumėte naudotis jos bent minimaliomis funkcijomis: ją naršyti, sutikti ar nesutikti su slapukų naudojimu. Būtini slapukai negali būti išjungti.

1.4.2. Funkciniai slapukai.
Šie slapukai leidžia Svetainei įsiminti Jūsų parinktis, kad vėliau Jums būtų patogiau ja naudotis pvz., kurią svetainės kalbinę versiją Jums rodyti ir kitus Jūsų individualizuotus pasirinkimus. Jei pasirinksite šiuos slapukus, tai kitą kartą, kai lankysitės Svetainėje, Jums nereikės visos šios informacijos įvesti iš naujo. Jei ištrinsite funkcinius slapukus, Jūsų pasirinktos nuostatos ar nustatymai nebus išsaugoti vėlesniam apsilankymui.

1.4.3. Statistiniai slapukai.
Šie slapukai naudojami analizuojant Svetainės lankomumo statistiką. Jie leidžia skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, kad galėtume išmatuoti svetainės efektyvumą ir ją tobulinti, siekdami ją padaryti kuo naudingesnę ir patogesnę lankytojui. Jie padeda Duomenų valdytojui sužinoti, kurie puslapiai yra labiausiai ar mažiausiai lankomi, sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su puslapiu ar jo dalimi, kuriose Svetainės vietose lankytojai praleidžia daugiausiai laiko. Tai taip pat leidžia mums sukurti patogesnę Svetainės struktūrą, navigaciją ir turinį. Duomenų valdytojas gali stebėti, jei lankytojui kyla kokių nors klaidų ir nustatyti, kurias Svetainės dalis reikia koreguoti.

1.4.4. Analitiniai slapukai
Su šių Slapukų pagalba renkami duomenys apie tai, kiek lankytojų naudojasi Svetaine ir kokiu periodiškumu, kokį turinį jie pasirenka naršydami bei kita informacija, reikalinga Svetainės funkcionalumo tobulinimui.

1.4.5. Reklaminiai /Rinkodariniai/ Trečiųjų šalių slapukai
Su šių Slapukų pagalba informacija apie naudojimąsi Svetaine pritaikoma lankytoją dominančios reklamos ar kitos tikslinės informacijos pateikimui. Šie slapukai mums leidžia žinoti ar jau matėte reklamą, kiek laiko praėjo nuo pamatymo, kokia reklama jums gali būti aktuali ir kt.

1.5. Svetainėje naudojami slapukai:

1.6. Kaip Chrome naršyklėje pakeisti slapukų nustatymus.

  • Kompiuteryje atidarykite „Chrome” .
  • Viršuje dešinėje spustelėkite „Daugiau nustatymų”.
  • Skiltyje „Privatumas ir saugumas” spustelėkite „Slapukai ir kiti svetainės duomenys”.
  • Pasirinkite parinktį: „Leisti visus slapukus. Blokuoti visus slapukus (nerekomenduojama). Blokuoti trečiųjų šalių slapukus inkognito režimu. Blokuoti trečiųjų šalių slapukus.”