Gyvenimas Nemuno ritmu

Upės apartamentai - tai moderni dviejų, 7 ir 8 aukštų namų erdvė prie Nemuno upės, kurioje savo gyvenimus gali kurti kiekvienas, savo kasdienybėje vertinantis išskirtinę kokybę. Abiejuose namuose suprojektuota 40 butų, siekiančių 51 – 163 kv. m. Net 70 proc. apartamentų yra didesni nei 90 kv. m. Projekto architektai suplanavo apartamentus taip, kad be išimties visi gyventojai pro savo svetainės langus gali mėgautis užburiančia metų laikų kaita Nemuno šlaituose. Būti arčiau gamtos ir pajausti upės ritmą galima erdviuose balkonuose ir jaukiai apželdintose terasose.
Kaina už kv. m. nuo 3 500 Eur.

butų plotas:
51 - 163 m2
40 butų
A++ Energetinė
Klasė
Privatus kiemas

Kokybiški namai ypatingiems žmonėms

Upės apartamentai, tai erdvus visos šeimos būstas, visapusiškai pritaikytas patogiam gyvenimui mieste. Tarp namų suplanuotas uždaras žalias kiemas su vaikų žaidimo aikštele ir poilsio zona. Suprojektuota požeminė automobilių ir dviračių saugykla, elektromobilių įkrovimo stotelės. Upės apartamentų išplanavimas yra išskirtinis tuo, kad viename aukšte yra 1-3 butai, tad gyvenant tarp ypatingų žmonių jūsų asmeninis gyvenimas išliks privatus. Namai yra aukščiausios A++ energetinės klasės, jų statyboje yra naudojamos moderniausios technologijos ir aukščiausios kokybės medžiagos.

Išskirtinė vieta privačiai prabangai

Upės apartamentai yra šalia intensyviai pulsuojančios Kauno miesto širdies, senamiesčio, tačiau tuo pačiu tarsi Kauno žiemos uosto ir Nemuno upės prieplaukos užuovėjoje, kuriančioje naująjį šiuolaikinio Kauno veidą. Ši vieta yra rami, su privačiu kiemu, bet tuo pačiu neatsiliekanti nuo upės ritmo. Industrinius laikus menantis rajonas virsta modernia, šiuolaikine gyvenamąja zona su šalia įsikūrusiu verslo centru, restoranu, sveikatos ir grožio klinika. Patogus susiekimas su centru, prie namų yra pėsčiųjų ir dviračių takas jungiantis Panemunės šilą su Lampėdžiais. Ranka pasiekiamas senamiestis ir tekanti upės energija, atspindi apartamentų vietos charakterį. Tai patraukli ir harmoninga vieta skirta kurti kokybišką gyvenimą mieste.

Bankų pasiūlymai

Jeigu sudomino „Upės apartamentai” ir galvotumėte juos įsigyti, susipažinkite, kokias būsto kredito sąlygas jums siūlo bankai.